Krásný pondělí Vám přeji. Jak se máte ? Já doufám, že fajn ! 🙂

Nedávno jsem si zakoupila paletku očních stínů od #makeuprevolution přímo od PetraLovelyHair. Prosíte mě o recenzi, a tak jsem tady sní 🙂.

IMG_3277

Paletka na první pohled designově působí velice elegantně, což u této značky je možné vidět u všech paletek, pokud to není zrovna nějaká bomba! 😀

Podpis Petry je opravdu krásný doplněk, dokonce ona sama byla tak ochotná několik paletek podepsat a pustit do prodeje, ale? Hned bylo vyprodáno. Paletky už byly zavezeny do drogerií. Cena je velmi přijatelná, a to pouhých 359 Kč, což je krása!

IMG_3278IMG_3279

Líbí se mi, že Petra zvolila neutrální barvy, tak i trochu víc hravé barvy, nejlepší na tom je, že se stíny se dokonale pracuje, takže opravdu s touto paletkou si člověk vyhraje. Stíny mají neuvěřitelnou pigmentaci, práší opravdu jen malinko. Popis barev, který máte u každého stínu, tak k tomu krásně sedí. Co je skvělé na těchto stínech a práce s nimi, že se dají vrstvit.

IMG_3285

Stručně řečeno. Koupě paletky vůbec nelituji! Je opravdu skvěle udělaná a Petře se povedla! 😉 Upřímně v tomto opravdu klobouk dolů! Cena je skvěla, dostupnost by řekla taky, a pak paletka sama o sobě! 🙂

Za mě palec nahoru! ✿

Hodnocení 10/10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *