Krásné pondělí Vám všem přeji! Jak se máte?💜

,,Ráda bych upozornila, že tento článek bude psán spíš v hovorové češtině (tak jak mluvím, tak píšu) snad Vám to nebude vadit, ale tento článek je v tomto pro mě jak dělaný”

Vypadá to, že je to jasné a opravdu nadešel podzim. Ráno zima, odpoledne teplo, možná až vedro a večer opět zima. Když se na to tak podívám, tak většina z nás už si na to léto začala i stěžovat, protože už nás omrzelo nosit letní outfity a já se k těmto lidem, kteří si stěžují na léto mile ráda připojím. Zrovna nedávno jsem si říkala, jak už bych ráda nosila svetry, kalhoty, vesty a jiné podzimní kousky, protože to vedro bylo v posledních dnech opravdu nesnesitelné. Rozhodla jsem se, že se s Vámi podělím o pár outfitů, který jsou mým favoritem. Podělím se s Vámi o to, co na podzimu opravdu miluju, protože na každém ročním období se skrýva něco, co Vás posadí na zadek 😋.

Co na podzimu miluji:

Nejradši na podzimu mám, když se mohu doma obléknout do teplých, chlupatých ponožek, vzít si teplý svetr, udělat si čaj, zachumlat se a koukat na filmy. Bydlíme v podroví, takže když prší, tak ráda poslouchám, jak déšť buší do oken 😊.

Co celkově na podzimu miluji, tak jsou barvy! Barvy venku, doma co se týče dekorací a vlastně všude kolem nás. Barevné kombinace horčicová žlutá, hnědá, tmavě červená a další. Baví mě tyto barvy fotit a kdo fotí rád, tak ví, že podzim je jedno z nejlepších období na fotografování 📸. Co se oblečení týká, tak miluju huňaté svetry, to je moje srdcovka, poslední dobou jsem si oblíbila barvu rose gold, takže cokoli je rose gold, tak beru!🤩

Outfity:

Co se outfitů týká, tak je milion možností, každý to má jinak nastavené, někdo je schopný i na podzim nosit balerínky, já třeba ne 😄.

Přiložím pár outfitů, které bych byla schopná na sebe obléknout já

Jak jste na tom Vy s oblíbenostmi v tomto období? Co je pro Vás nejvíc ?

Podělte se dole v komentářích ☺️

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *