Krásný čtvrteční večer.

Ten kdo mě sleduje na sociálních sítích, tak zjistil, že bych ráda rozjela novou rubriku na blogu, a to interview (rozhovory) s blogery, youtubery a lidmi, kteří jsou pro nás něčím zajímaví. Poprvé to vezmeme od mých známých blogerů, a tou první je Sabina Huřťáková.

41691754_1884610388296451_6069764906465361920_n

Sabina Huřťáková

Věk: 33 let

Maminka dvou krásných dětí Nely a Jiříka. Můžu Vás upozornit, že akčnější maminku neznám. Pochází z Jižních Čech. Sabina ráda fotí a píše, což se můžete přesvědčit sami.

Zde přikládám webové adresy na její blogy a + rozhovor.

http://ematerstvi.cz/

http://www.blaznivamama.cz/

http://kniznikavarna.blogspot.com/

 

 

 

1, Jak by ses popsala třemi slovy?

Aktivní, důsledná, netrpělivá

2, Co je pro tebe důležité?

Osobní svoboda, klid a duševní pohoda. Jedině pohodová máma může dát svým dětem klidný a plnohodnotný domov plný lásky a porozumění. Jsem přesvědčená, že vzájemná rodinná láska a podpora je důležitá. Je však potřeba mít také svůj vlastní prostor pro rozvoj a seberealizaci. A to nejen u dospělých, ale i u dětí. Těmi nejmenšími počínaje.

3, Jako maminka dvou dětí, jsi docela akční, jak to všechno zvládáš? Máš nějakou radu pro někoho, kdo je na tom stejně jako ty, ale má pocit, že na to nemá?

Nechtít všechno zvládat hned a nenechat se odradit někým, kdo ve vaše schopnosti nevěří. Ne vždycky bude všechno dokonalé. Nejsme Supermámy, abychom vše dělaly perfektně. Na prvním místě jsou děti, a hned potom my. Netrapte se neumytým nádobím či neustlanou postelí. Pokud potřebujete čas a prostor pro své plány a koníčky, udělejte si ho a nekoukejte v tu chvíli na nepořádek v bytě. Děti ho stejně během chvilky udělají znovu. Využijte poledního spinkání k vlastní realizaci.

4, Který koníček je u tebe na prvním místě a proč?

Psaní a hned za ním v závěsu fotografování. Prostě to dělám ráda a jsem přesvědčena, že po letech praxe i celkem dobře. V současné době si plním sen a rozjíždím psaní-copywriting jako vlastní podnikání. Píšu pro klienty, ale i na své blogy a nově i webový magazín pro maminky eMateřství.

5, Co ty a spolupráce, dostala ses už k nějakým, jak se ti to povedlo?

Nebudu zastírat, že spolupráce jsou velmi příjemným zpestřením blogovaní. Je však potřeba dělat to s rozumem. Spolupráce mám, nárazové i pravidelné, placené i formou barteru, ale vybírám si. Většinou mě klienti sami osloví, ale pokud se mi něco líbí, nebo jsem s nějakým produktem spokojená a chci ji doporučit svým čtenářům, neváhám a sama firmu oslovím. Někdy to vyjde, někdy ne.

6, Jak dlouho se věnuješ celkovému blogování?

Co je to celkové blogovaní? J Blogy píšu tři roky. Ale od roku 2011 působím jako redaktorka webového magazínu VašeLiteratura.cz. Copywriting dělám na výdělek zhruba od ledna tohoto roku. Ale nejsem žádný nováček. V podstatě úročím praxi a znalosti nashromážděné za předchozí roky.

7, Co Youtube? Chvilku si natáčela, co tě dovedlo k tomu přestat?

Natáčím pořád, jen ne tak často. Točím teď hlavně knižní videa. V podstatě nebyl čas a klid. Psát můžu, i když děti spí, ale natáčení je rušilo. A když ne děti, tak manžela.

8, Hodně ráda čteš, dokonce máš blog, který věnuješ pouze knihám, máš za poslední dobu 3 knihy, které bys doporučila?

Čtu ráda historické romány a thrillery, ale v poslední době jsem z tohoto směru hodně odbočila. Knížky, které mě nadchly, a myslím že i pozitivně ovlivnily od začátku prázdnin, jsou Kamin Mohamadi a její Bella figura, Blog za milion a nejnovější úlovek Velmi osobní kniha o zdraví od Margit Slimákové.

9, Co plánuješ po mateřské? Chceš se vrátit do práce nebo bude třetí miminko?

Třetí miminko určitě nebude. Jsem přesvědčená, že pokud chci dětem dopřát cestování, poznání, koníčky i sport, a zvládat při tom platit hypotéku, dvě děti úplně stačí. Do práce se ale vracet nechci. Momentálně se věnuji rozvoji a studiu on-line podnikání a ráda bych se tím po mateřské živila.

10, Jaký je tvůj cíl co se týče blogování?

U blogovaní vlastně žádný nový cíl nemám. Bláznivá máma je teď přesně tam, kde ji chci mít a tak budu v jejím psaní pokračovat a věřit, že moje články budou dál mé čtenářky bavit a přinášet jim hodnotné informace a inspiraci.

 

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *