oblibenci

Krásný čtvrteční večer.

Rohodla jsem se rozjet novou rubriku a řekla bych, že oblíbenou. V této rubrice naleznete mé oblíbence za každý měsíc.

Zahájím tuto rubriku měsícem srpen. Skončilo nám léto, prázdniny, a to znamená návrat do školy a do pořádného ruchu. V MHD mnoho lidu, všude samý chaos, a tak jsem se i já musela naučit v tomto ohledu zachovat klid a čistou hlavu, nestresovat se.

Pořídila jsem si proto knihu, abych nemusela v MHD koukat po lidech, a přemyšlet nad blbostma :).

oblibenci 1

Kniha ,,Blog za milion”, upřímně asi pro mě nejlepší kniha co jsem kdy mohla číst, a stále čtu, ale nemohla jsem to vydržet a musela se o to podělit. Kniha, která radí začínajícím blogerům nebo lidem, kteří o blogu přemýšlí, najít správnou cestu k tomu, jak si blogem začít vydělávat.

Opravdu ne! Nečtu tuto knihu za myšlenou, že jednoho dne budu milionářka, ale s myšlenkou, jak blog zlepšit. Kniha se opravdu čte sama, je velmi dobře napsána.

Kniha Vám co se týče blogování otevře oči,

takže pokud blogujete nebo máte to v plánu, ale nevíme si rady, tak si tuto knihu určitě kupte, pomůže Vám v začátcích.oblibenci 2

Řasenka od Benefit Bad Gal BANG!

Jak můžete vidět, tak v ruce držím miniaturku této řasenky, protože není zrovna nejlevnější. Miniaturku seženete v Sephoře za 490Kč a velkou za 830Kč, takže jsem se rozhodla jí nejdříve vyzkoušet.

Když jsem si řasenku koupila, zkusila jí, bylo to něco šíleného, měla jsem slepené řasy, a to nesnáším a věřím, že nejsem jediná. Jenže jednou ráno jsem se probudila s potřebou tuto řasenku vyzkoušet, po delší době, co jsem jí měla otevřenou jsem jí vyzkoušela, a hejle, stala se mou oblíbenkyní. U jiných řasenek, co jsem doposud používala, jsem měla potřebu dělat minimálně dvě vrstvy a trvalo to 10 minut, než jsem docílela toho, čeho jsem opravdu chtěla, a to byly krásné, dlouhé řasy, jedna vedle druhé. S touto řasenkou od Benefitu to mám jedním tahem, drží celý den, za celý den žádný obtisk a nedrolí se, takže ta mě tuto řasenku doporučuji!

oblibenci 3

To by nebylo ono, kdyby se můj obličej obešel bez nedokonalostí, a že to bylo opravdu nepříjemné a bolavé.

Nikdy jsem akné neměla tak bolavé, výrazné, jako teď. Nevěděla jsem si rady co s tím. Když jednou jsem řešila své akné na hrudi a zádech po vysazení antikoncepce, tak mi byla doporučena tato mastička od URIAGE.

Nemohu si jí vynachválit, za pár dní se mi akné výrazně zlepšilo a pleť krásně zhydratovala. Mažu každé ráno a jsem naprosto spokojená.

 

 

Jaké tři oblíbence by jste našli Vy?

Monika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *